01

Enco

Waterbikespoland sprzęt wodny.

Firma Enco Paweł Podolski jest właścicielem marki waterbikespoland i funkcjonuje na rynku od 2009r. Od 2012r zajmujemy się prowadzeniem wypożyczalni sprzętu wodnego. Doświadczenia nabyte w trakcie wieloletniej współpracy z klientami na wypożyczalniach sprzętu wodnego zainspirowały nas do budowy nowego rodzaju sprzętu rekreacyjnego.

Lekki rower wodny Pola-One.

W roku 2017 powstał koncept roweru wodnego nowej generacji o nazwie POLA-ONE. Założeniem przy tworzeniu projektu była przede wszystkim mobilność roweru, który byłby łatwy w przewożeniu oraz magazynowaniu. Prace nad prototypem trwały 12 m-cy w konsekwencji czego powstał pierwszy model składanego roweru wodnego o nazwie POLA-ONE. Po raz pierwszy rower został zaprezentowany na targach Ptak Warsaw Expo w 2019r. Obecnie pracujemy nad opracowaniem modelu, który będzie wyposażony w dodatkowe wspomaganie napędu w postaci silnika elektrycznego.

Współpraca

02

Zostań ambasadorem 
Waterbikespoland.

Rowery POLA-ONE ze względu na bardzo duże zainteresowanie jakie wzbudzają na wodzie mogą być świetnym nośnikiem reklamowym. Zachęcamy wypożyczalnie sprzętu, klientów indywidualnych do nawiązania współpracy.
Więcej
© Enco
Wykonanie:
NFHotel
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram